Jan Révai z Gymplu poprvé promluvil o synovi: Už nemyslím jen na sebe!

Aktualizováno 19.2. 2013 10:08
Zdroj: TV Nova

Herec Jan Révai, který 25. února posílí tým seriálu Gympl s (r)učením omezeným, promluvil o výchově dvouletého syna Jakuba.

V neodvysílané části rozhovoru pro Volejte Novu uvedl, že v žebříčku hodnot je na prvním místě právě jeho dítě. „Nebudu říkat, že mě syn změnil od základů, ale změnil. Myslím, že jsem zodpovědnější, už tolik nemyslím na sebe nebo na někoho jiného, ale právě na to dítě," uvedl ve Volejte Novu herec Jan Révai.


Nenechte si ujít
Bláznivý chemikář a tělocvikář sukničkář. V Gymplu rozhodně nuda nebude!

„Rozhodně pospíchám domů, hlavně po natáčení. Z divadla je to už jedno, protože už spí. O to hůř se mi ale do divadla odchází, protože je to v době před koupáním nebo před tím, než jde spát," dodal Révai. Ten se v nové sérii Gymplu představí jako osobitý tělocvikář Aleš Nezval, který spíš než rodinné hodnoty preferuje uvolněný a nespoutaný životní styl.


Nové díly seriálu Gympl dřív než v televizi. Již teď na VOYO!

 

Nové díly seriálu Gyml s (r)učením omezeným uvidíte od 25. února každé pondělí a středu od 20:20 na Nově. Zákulisní dění seriálu přináší pořad Volejte Novu vždy v sobotu v poledne. Všechny díly seriálu můžete vidět na VOYO, kde je najdete dříve než v TV. První dva díly nové řady VOYO nabízí ke shlédnutí již nyní.
 

Líbí se mi

Nova.cz