7. díl - Velká sestra

Publikováno 24. 9. 2012

Eva nainstalovala na školní chodby bezpečnostní kamerový systém, aby zamezila šikaně. Její skutečný cíl je ale jasný – usvědčit ředitele, že pije. Studenti se bouří, v čele revolty stojí Bela, čímž si Evu ještě více znepřátelí. Zpráva o dalších Eviných plánech studenty zmobilizuje k tomu, aby byli aktivnější ve volnočasovkách – rozhodnou se přihlásit do mezinárodní soutěže studentských muzikálů.

přehrát celou epizodu

Všudypřítomné oči kamer zachytí i pár osobních příběhů. Patrik odhalí Denisinu nevěru s Adamem a žádá ji, aby vztah ukončila. Denisa je zmatená. O to víc, že jí Cyril pozval na předsvatební cestu do Thajska. Po dlouhém bolestivém váhání dá přednost rozumu před milostným poblouzněním a na nabídku Cyrilovi kývne.


Nikol se nechá vyprovokovat spolužáky a snaží se odstranit kameru ze školní chodby. Stane se tak důvodem další hádky mezi Matulou a jeho synem. Starej je přesvědčený, že Nikol potřebuje speciální péči, ale Hynek to odmítá. Eliška zjišťuje, že Nikol je ve vztazích ve škole i v rodině úplně ztracená.
 

Nova.cz