5. díl - Nová úča

Publikováno 13. 9. 2012

Na Gympl nastupuje Adamova kamarádka z kapely Džajna a i když si u konkurzu Evu získala, teď je jasné, že ty dvě se určitě nebudou mít v lásce.

přehrát celou epizodu

Džajna brzy pochopí, že Adama a Denisu to k sobě táhne a povzbuzuje Adama k akci. To ještě netuší, že se Adam opravdu stane téměř akčním hrdinou, když je nucený ve Hvězdě bránit Denisu před agresivním zákazníkem.

Hynek je šokován přáním svého otce prodat rodinnou vilu a peníze investovat do upadající školy. Navrhne jiné řešení: vilu koupí on a na oplátku žádá otce, aby přijal na školu svoji vnučku Nikol. Starej tedy souhlasí, navzdory tomu, že se mu Nikol jeví jako nevychovaný spratek.

Miladina dcera Julča je zamilovaná do svého spolužáka Matese, ale ten si její pozornosti nevšímá. Bela se rozhodne pomoci své kamarádce a zorganizuje party, na kterou Julču vystajluje tak, že všichni kluci jsou Julčinou přitažlivostí šokování, včetně Matese. Nicméně Mates musí domů zachraňovat kobylu a zklamaná Julča, která opět podlehne vlastnímu sebepodceňování, skončí v noci s Kirem.
 

Nova.cz