4. díl - V pasti

Publikováno 12. 9. 2012

Sponzorský dar díky společenskému faux pas ředitele Matuly alias “Starýho” škola nedostane. Matula velice dobře ví, že pokud nenajde řešení, gympl se řítí do záhuby a s ním i celý jeho zpackaný osobní život. Starej se tedy rozhodne hrát vabank, kontaktuje svého syna Hynka.

přehrát celou epizodu

 

Eliščina matka Dagmar nechce věřit, že se bývalá Eliščina láska – dirigent Jandourek skutečně vrátil. Nechá Elišku sledovat svými přitelkyněmi. Další, komu Jandourek nedá spát je Matula, má strach, že Elišku definitivně ztratí. Eliška je zmatená z Jandourka i Matuly, má pocit, že musí radikálně změnit svůj život:přenechává sbor Adamovi a rozhodne se věnovat střelbě.

Lada, Kája a Kateřina dostanou od třídní Miládky společný úkol, aby se naučili spolu vycházet. Kája si všimne, že Kateřině se líbí Ladin brácha Honza, vymyslí ďábelský plán, jak se Kateřině pomstít. Nemocný Kuba je pro Milana záminkou, aby se dostal k Majce a klukům zase o krok blíž. Když přinese dárek, který udělá radost dokonce i Kájovi, Majce je jasné, že se dostáva do pasti.

Adam představí Matulovi Džajnu, svou kamarádku z kapely, ketrá hledá práci a uchází se o místo angličtinářky. Matula s Adamem musí ale vymyslet, jak Evu přimět, aby se jí Džajna zalíbila. Jejich plán vyjde a Džajna je přijata.
 

Nova.cz