16. díl - Halelůja

Publikováno 22. 10. 2012

Eva si po odchodu ředitele Matuly na léčení vychutnává svou pozici zastupující ředitelky. Rozhodne mimo jiné i o tom, že se studenti nezúčastní výběrové soutěže muzikálů, jejich prioritou má být nahrávání s dirigentem Jandourkem. Studenti se vzbouří a i přes Eviny výhružky jsou odhodláni absolvovat obě akce.

přehrát celou epizodu

 

Elišce se nelíbí, že Jandourek stojí na straně Evy, a podporuje její direktivní přístup ke studentům. Když se pak Eliška dozví, že studenti rebelují a že mají na své straně i Vladimíra, spěchá na vystoupení, aby je podpořila i ona. Vladimírovo rozhodnutí podstoupit protialkoholní léčení Elišku přiměje změnit své plány – oznámí Jandourkovi, že s ním do Prahy neodejde.

Adam má plnou hlavu příprav na vystoupení sboru, události kolem Patrikova útěku mu všechno ještě víc komplikují. Denisa je dotčená, že Hynek trvá na přeřazení Patrika na jinou školu. Adamovi se nelíbí, že Denisa vyhledala Cyrilovu pomoc, už vůbec nemůže překousnout, že Cyrilovo lobování zabralo. Adam Denisu urazí. Adam je navzdory stále doutnajícímu konfliktu mezi ním a Denisou odhodlaný přestát tuto zkoušku vztahu.


 

 


 

Nova.cz