15. díl - Vraťte se domů

Aktualizováno 17.10. 2012 21:47

Patrik s Nikol jsou na útěku, strach jejich blízkých roste. Nikol nevydrží stres a vrací se domů, jako první ale vyhledá Elišku. Nikol se omlouvá dědovi za své chování, čímž ho dojme a nepřímo přiměje k rozhodnutí podstoupit protialkoholní léčení. Hynek pod tlakem událostí souhlasí s tím, že Nikol na žádnou jinou školu přestupovat nemusí.

 

přehrát celou epizodu

 

Dagmar a její přítelkyně navrhnou Elišce, že Jandourka prověří, jestli je pro ni vhodným partnerem. Eliška pobaveně souhlasí, ale to ještě netuší, že zkouška dopadne katastrofálně a v duchu rčení – Kdo druhému jámu kopá, sám do ní padá.

Oktaváni si podávájí přihlášky na vysoké školy. Petr Bele navrhne společné cestování po světě, nehodlá jet do Prahy bez své lásky. Eva zuří, ve slabé chvíli Bele naznačí, co se stalo s fotkami na FAMU. Petr nevěří tomu, co se Bela dozvěděla od jeho matky, a jejich vztah naruší vzájemná nadůvěra.

Majčin čaj, do kterého jí Milan pravidelně sype prášek, vypije omylem Kája. Jeho zdravotní potíže Majku vyděsí ještě víc než strach o vlastní život. Rozhodne se, že poslechne Milana – dá v práci výpověď a bude se věnovat jenom sobě a rodině.

 

 

Nova.cz