14. DÍL - Útěk

Publikováno 15. 10. 2012

Bela se dozvídá, že na přijímací pohovor na FAMU poslala neúplné práce. Okamžitě jede do Prahy, přesvědčená, že musí jít o nedorozumění. Eva zjistí, že na post zástupce školy se za jejími zády přihlásil u ředitele Matuly její milenec Pavel. Rozpálí jí to do běla a je připravená na nehorázný podraz jen tak nezapomenout. Evin muž Tomáš objeví Beliny fotky a zajímá ho, jak se dostaly do Evina nočního stolku.

přehrát celou epizodu

 

Eliška jede do Prahy, aby s dirigentem Jandourkem dohodla podmínky dlouhodobé spolupráce, čehož znepokojeným svědkem je Vladimír. Elišku a Jandourka čeká společný nocleh v dirigentově bytě. Eliščina čest zůstane netknutá, ale její odhodlání změnit život a přijmout novou výzvu nabírá na intenzitě.

Ve škole praskne, že Patrik bydlí u Adama. Patrik se cítí ponížený o to víc, když zjistí, že Cyril prodává jeho milovanou motorku. Patrik se rozhodne utéct z domova a Nikol, zoufalá z nuceného přestupu na jinou školu, je odhodlaná jej následovat. Patrikovo zmizení a Hynkovo podezření, že je Nikol Hynkem zmanipulovaná zažehne jiskru prvního vážného konfliktu mezi Denisou a Adamem.
 

Nova.cz