10. díl - A co dál?

Publikováno 1. 10. 2012

Denisa bydlí u kamarádky a neví jak dál ze své komplikované situace. Patrik Denise uteče, domáhá se, aby ho Cyril nechal u sebe. Denisa zmizení bratra záhy zjistí a vrací se do Hradce. I když to vypadá, že Cyril její uklouznutí bude schopen tolerovat, Denisa opět končí v Adamově náručí.

přehrát celou epizodu

  

Denisa zmizení bratra záhy zjistí a vrací se do Hradce. I když to vypadá, že Cyril její uklouznutí bude schopen tolerovat, Denisa opět končí v Adamově náručí.

Nikol zažívá ve škole krušné časy, děti i někteří rodiče se vymezují vůči faktu, že je ve třídě integrovaná žačka. Patrik po svém návratu Nikol ubezpečí, že on o její diagnoze nikomu neřekl a na důkaz svého přátelství se kamarádce svěří, že situace u něj doma také není růžová.

Julča se odhodlá přiznat matce, že je těhotná. Milada je zděšená, není schopná přijmout fakt, že do rodiny přibyde další hladový krk. Zdá se, že díky nepochopení okolí půjde Julča nakonec na interupci…

Kája se ze strachu z potrestání za svůj přestupek vůči školnímu řádu rozhodne ukrást usvědčující důkaz – záznam ze školních kamer. Shodou náhod ale dojde k záměně dvou DVD a Marcel s Kulichem zažívají infarktový stav. Nedorozumění se vysvětlí a Kulich s Majkou zjišťují, že pociťují vzájemné sympatie.

 

Nova.cz