1. díl - Dva nula pro Adama

Publikováno 10. 9. 2012

Adam netuší, že se mu Patrik s pomocí Cyrila rozhodl pomstít a vypadá to, že spadne do pasti, která ho znemožní nejen v očích žáků, ale i kolegů.

přehrát celou epizodu

Zahradní slavnost na počest Patrikových patnáctých narozenin ale dopadne zcela jinak než všichni předpokládali a díky Adamovým přátelům do vykopané jámy padá sám Patrik. 

Eliščina matka Dagmar hledá Elišce ženicha, pracuje na tom systematicky a dlouho. Elišce se díky řediteli Matulovi alias Starýmu zatím vždycky podařilo nápadníka “zapudit”. Nebude tomu jinak ani v případě vášnivého cyklisty Bubeníčka.

Evin syn Petr se vrací ze zahraniční brigády a Eva se těší, že spolu stráví hezké chvilky. Petr ale dá přednost Bele, kterou Eva nemůže vystát. Eva se bojí, že když mladá dvojice spolu skončí v Praze na vysokých školách, že svého syna definitivně ztratí. Vymyslí tajný plán nepustit Belu k maturitě.

Kateřina Kočová je postrachem celé primy. Lada jako dcera třídní učitelky je první na ráně. Kája, i když je svědkem Ladina příkoří se děvčete nezastane, aby si nevysloužil veřejný posměch. Ve chvíli, kdy ale Kateřina Ladu ohrozí na zdraví, Kájovo svědomí to už nevydrží a je nucen džentlmensky zasáhnout.
 

Líbí se mi

Nova.cz