Ivana Korolová pořádá koncert! Nová konkurence Miley Cyrus?

Aktualizováno 14.08.2016

Gympl: Ivana Korolová - 4
Zdroj: Archiv TV Nova

Fanoušci seriálu Gympl s (r)učením omezeným ví, že herečka Ivana Korolová, která v Gymplu hrála nešťastnou Terezu, je nejen skvělá herečka, ale i zpěvačka.

V seriálu Gympl, ve kterém se to hudebními čísly jen hemžilo, to mimo jiné dokázala mnohokrát. A hudbě se Ivana, která mimochodem skvěle válí i na bicí, chce věnovat i nadále. Už v březnu chystá tahle sympatická herečka a dabérka svůj první živý koncert, který bude zároveň i křtem její nové kapely.

Nepřehlédněte:
Krásná Ivana Korolová se nezdá: Takhle válí na bicí!

Už dlouhou dobu toužím po kapele a moje kolegyně Míša Zemánková mi jednoho krásného dne řekla, že jestli si do půl roku nezaložím kapelu, tak mi dá na Staromáku na holou a pozve všechny novináře, což by možná bylo zajímavější, ale já se rozhodla pro koncert,“ prozradila Ivana.

Podívejte se na seriálové vystoupení Ivany Korolové a Davida Gránského:

Hosty koncertu budou například zpěvačka Bára Basiková, se kterou se Ivana potkává na muzikálovém pódiu, nebo David Gránský, kterého také dobře znáte ze seriálu Gymplm, ve kterém si zahrál roli frajírka Danyho. Na koncertu zazní songy Miley Cyrus, Rihanny, Alexandry Burke, Glorie Estefan a mnoho dalších.

Podívejte se na fotogalerii:


Gympl: Rekapitulace 96