GYMPL JE ZPĚT! Kristýna Leichtová přiznává: Přítel na Ondřeje nežárlí

Aktualizováno 01.07.2016

Gympl - Denisa a Adam
Zdroj: Archiv TV Nova

Herečka Kristýna Leichtová se v seriálu Gympl s (r)učením omezeným objevuje od samého začátku. Postava barmanky a studentky umění Denisy je přitom diváky velmi oblíbená. Co ale říká na milostné scény Kristýnin přítel? A kritizuje Kristýna při sledování Gymplu sama sebe?

Kristýna prý na postavu Denisy dostává jen samé pozitivní ohlasy. A  vyzkoušela si někdy práci za barem na vlastní kůži? „Práci barmanky jsem si nikdy nezkusila a díky Denise asi ani nezkusím. Ta představa, že stojím dvanáct hodin na nohou, je totiž hrozná. Před těmito lidmi smekám, je to hrozná řehole,“ prozradila sympatická herečka. 

Zdroj: Archiv TV Nova

V seriálu Gympl můžeme Kristýnu vídat nejčastěji po boku Ondry Brzobohatého, který hraje jejího přítele Adama. Jejich vztah v současné době prochází krizí. Vetřela se totiž mezi ně Adamova bývalá přítelkyně v podání modelky Táni Kuchařové. Denisa se tak najednou ocitá na druhé koleji, protože Adam zdá se nedokáže na minulost tak snadno zapomenout...  

Podívejte se na rozhovor, kde Kristýna mimo jiné prozradila, jestli by dokázala odpustit nevěru:


Ondřej a Kristýna se při natáčení samozřejmě sem tam nevyhnou ani nějaké té milostné scéně... „Milostné scény s Ondrou mi problémy nedělají. Jsme jako brácha a ségra,“ směje se Kristýna. Ale má při sledování milostných scén úsměv na tváři i její přítel? „Přítel  na Ondru nežárlí,“ přiznala s úsměvem herečka.

Zdroj: Archiv TV Nova

Seriál Gympl s (r)učením omezeným sledujte každý všední den v 17:55 na Nově.

 

Čtěte také:
Vypočítavá Táňa Kuchařová v Gymplu: Koho nakonec dostane?
Tajnosti Pavly Tomicové: Manžela jsem otrávila a pak jsem si ho vzala
Hudba: Pakt o neútočení mezi Adamem a Denisou
 

 


Gympl: Rekapitulace 96